Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Kristalli valimine     Kristallide kasutamine     Kristallide puhastamine     Sodiaagikristallid     Enimlevinud kristallid    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Enimlevinud kristallid  

MÄEKRISTALL -  võimas teadja, nägija ja vahendaja. Üks parimaid kaaslasi – juht ja õpetaja vaimsel teekonnal. Puhastab ja tasakaalustab tugevalt kõiki chakraid, kogu energiavälja. Toob selguse igal tasandil, tugevdab intuitsiooni ja ühendab teiste dimensioonide tarkusega. Annab aurakehale kahekordse tugevuse. Meisterravitseja – asendab kõiki teisi kristalle.
ROOSA KVARTS - äratab südames armastuse kõigi ja kõige vastu. Aitab vabaneda südame haavadest ja andestada. Õpetab endast hoolima, avab loovuse. Eriti hea lastele – ja kõigile, kes vajavad armastust, lohutust ja turvalisust.
HEMATIIT - pakub tugevat psühholoogilist kaitset, see toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut, tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust, usku ja ellujäämisvõimet. See on kasulik kivi, kui soovite üle saada sõltuvustest, juhtides tähelepanu täitumata soovidele. Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamist, üldse igal määral enese tungidele järeleandmist, aidates teil leppida vigadega. Mentaalselt stimuleerib hematiit keskendumist ning fokuseeritust, parandab mälu, soodustab originaalset mõtlemist.  See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. Füüsiliselt on hematiidil tugev ühendus verega, taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust, toetab neere vere puhastamises ja taastab kudesid.
JASPIS kaitseb ja maandab, puhastab chakraid ja aurat. Lisab rahulikkust ja terviklikkust, aitab elada hetkes. Aitab üle elada stressi ajad, annab meelekindlust probleemide lahustamiseks, elujõudu väsimuse ja haiguse korral. Soodustab kiiret mõtlemist, aitab plaane ellu viia. Puhastab keha mürkidest, geopaatilisest ja keskkonna kiirgusest. Hea vereringele, seedesüsteemile, suguorganitele, nahale. 
KARNEOOL – üks tähtsamaid kiviteraapia jõukive. Taastab elujõudu, annab julgust tegutsemiseks, edendab positiivseid valikuid. Avab energiaummikuid, suurendab loovust, viljakust ja edukust kõiges, mida teeme. Võimas kaitsja kadeduse ja viha eest. 2.chakra kivi. Ravi: alaselja probleemid, reuma, artriit, närvivalu, depressioon. Parandab  verevarustust.
FLUORIIT – võimsalt kaitsev ja puhastav kivi. Puhastab ja harmoniseerib aurat, tõmbab välja igat liiki negatiivsed energiad. Kaitseb teiste inimeste negatiivsuse eest. Suurendab intuitsiooni ja õiglustunnet, kiirendab vaimset ärkamist. Toob alateadvusest pinnale allasurutud tunded, et neist vabaneda. Kaitseb arvuti ja telefoni  kiirguse eest. Suurepärane kristall nakkushaiguste leevendamiseks ja ennetamiseks (hõõruda rohelise fluoriidiga nohu tulemisel mõlemat ninapoolt). Hea hammastele, rakkudele, luudele. Lahustab soolade ladestusi, leevendab närvivalusid.
AMETÜST – kaitsev ja rahustav vaimne õpetaja. Kroonchakra kivi. Avab sisemise väe ja juhib vabanema egost. Aitab näha tervikut ja leida vastused enda seest. Abiks intuitiivsele ja füüsilisele nägemisele, teejuht meditatsioonis. Ravib migreeni ja peavalu, muundab arvutiekraani negatiivseid võnkeid. 
SELENIIT - Seleniit on puhastava, rahustava, valgustava ja väga kõrgete vaimsete vibratsioonidega kristall ning praegusel ajal üks tähtsamaid kivimeid. Seleniit avab meie kõrgemat kroonchakrat ning laseb valgusel meie aurakehasse voolata. Seleniidil peen energia kergendab meie kontakte inglite maailmaga. Tõstab eluenergia taset. Seleniit võtab ära tulevikuhirmusid ning sellega kas mediteerides või kasutades öösel hea une kristallina padja all, tekitab selgeid hirmuvabasid tulevikupilte. Seleniiti kodu igasse nurka paigutades saab blokeerida negatiivsete energiate sissevoolu - tuleb asetada igasse toa, korteri või maja nurka seleniiditükk. Seleniit on kristall, mida peaks praegusel ajastul leiduma igas kodus!
SODALIIT stimuleerib käbinääret ja 3.silma, puhastab kõrichakrat, aitab meditatsioonis mõista olukordade põhjusi. Teeb meeled selgeks, ühendab mõistuse intuitsiooniga. Toob pinnale nii “hea” kui “halva”, aitab leppida oma kõigi tahkudega ja vabaneda piiravatest suhtumistest, hirmudest, süütunnetes. Juhib olema see, kes tõeliselt oled, elama oma sisemise tõe järgi ja vastu võtma uusi teadmisi. Lahustab elektromagnetilist saastet. Tasakaalustab ainevahetust, ravib seedehäireid, kurguprobleeme ja unetust, puhastab lümfisüsteemi, hea immuunsüsteemile.
SUITSKVARTS – üks parimaid maandavaid kive. Tugevdab sidet maaga, puhastab juurchakrat.  Vähendab hirmu ja depressiooni, edendab positiivset ja praktilist mõtlemist. Aitab leida lahendusi. Toob hea energia, aitab vabaneda kõigest aegunust. Teeb suhtlemise kergeks, edendab oma olemuse peenemate tasandite tajumist. Vähendab geopaatilist stressi, elektromagnetilist kiirgust, eemaldab mürke. Leevendab valu, ka peavalu. Ravib alakõhu, sigimiselundite, puusade  ja jalgade probleeme. Tugevdab südant, närve, selga ja lihaseid. 
TIIGRISILM – Päikesepõimiku kivi, annab julgust ja eneseusku. Vähendab kahtlusi. Hea kivi koolilastele, annab energiat ja julgust.
TSITRIIN - kutsutakse ka külluse kristalliks. Ta tõmbab ligi positiivseid mõtteid, ideid mida just sina saad ellu viia, uusi sind rikastavaid edukaid situatsioone, mis toovad sulle küllust igal tasandil. Tsitriin muundab negatiivse energia positiivseks ja toob sulle rõõmu südamesse. Ta loob tasakaalu ja harmooniat pere- ja grupisuhetesse, ta aitab konstruktiivse kriitika puhul võtta seda positiivselt ja vastavalt käituda, leides igast situatsioonist midagi positiivset enda jaoks. Temas on edasiviiv jõud ja ta annab inimestele elurõõmu. Tsitriin kaotab viha ja vabastab negatiivsed tunded kõige sügavamatelt tasanditelt. Oma koju külluse ligi tõmbamiseks tuleks tsitriini asetada kas rahakotti või kodu külluse nurka, mis asub kodu eesuksest kõige kaugemas vasakpoolsemas nurgas. Tsitriin on üks nei kristalle, mida ei ole vaja kunagi puhastada. Kõige paremini töötab ta nahaga kontaktis olles.
TÜRKIIS – püha kaitsev ja puhastav kivi. Aitab häälestuda vaimsele, ennast teostada, väljendada tundeid ja loovust. Hajutab neg.energiat. Tugevdab keha meridiaane ja energiavälja, harmoniseerib kõiki chakraid. Vabastab vanadest piirangutest ja aegunud lubadustest. Abiks meditatsioonis. Ravib silmi, magu, kurnatust, depressioone, paanikahooge, tugevdab immuunsüsteemi, taastab kudesid. Põletikuvastane, leevendab krampe ja valu. Kaitseb keskkonna saaste eest.


 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015