Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Kristalli valimine     Kristallide kasutamine     Kristallide puhastamine     Sodiaagikristallid     Enimlevinud kristallid    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Kristallide puhastamine 

Kui sa endale kristalli saad või ostad, on see enne sinu juurde jõudmist ilmselt palju läbi elanud - neid on töödeldud mitmete erinevate inimeste poolt ja ei ole ime, kui sealt kaudu võib kristall endasse salvestada negatiivset ja mittevajalikku infot ja energiat. Selle korrastamiseks on vaja kristall puhastada. Puhastama peab ka kristalle, mida sa kannad ehtena, kannad lahtiselt taskus või oled kleepinud mobiiltelefoni külge, või kristalle, mis seisavad kodus su riiulitel ning loomulikult kristalle, mida kasutatakse tervendamiseks ja ravitsemiseks.

Kristalli puhastamiseks on mitmeid mooduseid ning neid saab puhastada erinevate elementidega: tule, vee, maa, heli, valguse, armastuse energiaga. Toon siin välja lihtsamad ja väga palju kasutatavad meetodid kristallide puhastamiseks:

Kristallide puhastamine veega. Parim on puhastada kristalle jooksvas vees - eelistatavalt vabas looduses, kuid sobib ka kraani vesi. Võid lihtsalt ette kujutada, et vesi, mis kraanist jookseb, on justkui vabas looduses oleva jooksva kose vesi. Tunneta, kuidas vesi negatiivse energia ära kannab. Võid panna kristallid ka merevette, kus laine neid pehmelt puhastab, kuid vaata, et laine kristalli minema ei kannaks.
NB! Ole ettevaatlik kristallidega, mis ei talu vett: näiteks seleniit laguneb, kui veega kokku puutub!

Heliga puhastamine. Puhta heliga puhastamine on väga kerge moodus kristalli puhastamiseks. Selleks võid kasutada kellukesi, gongi, heliharki, tiibeti kellasid (tinkshasid). Tinkshadega saab puhastada ka tervet gruppi kristalle, hoides tinkshasid kristallide kohal, helistades neid ning paludes mõttes neil puhastuda, korrastuda, vabaneda negatiivsest või mittevajalikust infost ja energiast.

Kristallide puhastamine Emakese Maa energiaga. Mata kristallid üheks ööks maha, kus kristalli jaoks on tema loomulik keskkond. Piisab ööst, et kristall oleks puhastunud. Pragunenud või katkised kristallid võid jätta maasse pikemaks ajaks või võid nad lõplikult Emakese rüppe tagasi anda.

Kristallid, mis puhastavad teisi kristalle. Tavaline mäekristall ja karneool on kristallid, mis puhastavad teisi kristalle. Võid panna kristalle mäekristalli kobarale ja jätta need sinna ööpäevaks või panna karneool oma kristallidega ühte kotikesse. See on küll väga hea moodus kristallide puhastamiseks, kuid päreast peab kindlasti puhastama neid kristalle, millega puhastati teisi.


 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015