Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Kristalli valimine     Kristallide kasutamine     Kristallide puhastamine     Sodiaagikristallid     Enimlevinud kristallid    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Kristallide kasutamine 

Kristalle peab käsitlema suure hoole ja armastusega. Kristallid on väga õrnad olendid (nad on ju elusolendid) ning nendega peab käituma samamoodi nagu oma pereliikmetegagi.
Paljud kristallid on õrnad ja/või ei talu vett ja mõned, näiteks ametüst, ei talu otsest päikesevalgust, kuna kipub siis pleekima. Kui kristalle ei kasutata, võiks kristallide jaoks olla oma laegas või sahtel, kuhu sa nad paigutada mässituna pehmesse riidesse või sametisse (pane trummelpoleeritud ja toorkivid eraldi riidetükikestesse, neid ei tohiks omavahel koos olla), et nad ei saaks endasse imada ebavajalikke vibratsioone.

Kristallide kasutusevõtul kehtib selline reeglistik:

1. Puhasta - klikkides lingi lahti, näed pikemat kirjeldust, kuidas puhastada kristalle
2. Lae - lae näiteks kristall puhta armastuse ja valgusenergiaga
3. Pühitse - näiteks pühenda kristall valgusele ja armastusele
4. Programmeeri tegema teatud kindlat ülesannet - näiteks võid kristallil paluda puhastada oma keha kõikidel tasanditel, kaitsma, laadima oma keha uue energiaga, tõmbama ligi armastust, küllust, tervist jne.

NB! Kristallidega seotud toimngud peaksid olema alati kantud armastusest ja puhatast südamest ning kristallid peaksid alati olema programmeeritud ja laetud töötama inimese parimaks hüvanguks! Vastasel juhul ei pruugi kristallid oodatud tulemust anda. Seega, tegeledes kristallidega, säilita nende suhtes alati lugupidav ja armastav suhtumine ja täna alati kristalli peale temaga töötamist.


 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015