Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Lihtsad ravivõtted     Kristallehete kandmine     Kristallid ja lapsed     Kristallid ja loomad    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Lihtsad ravivõtted 

Kristallid murtud südamele, armastuse kaotusele ja südamevalule: roosa kvarts. Roosat kvartsi tuntakse ka kui armastusekivi. See aitab õrnalt ravida südamevalu ning avab ja korrastab pehmelt südametsakrat.

Kristallid menopausile, menstruatsioonivalule: kuukivi loetakse naiste kiviks.  Kuukivi aitab menopausi vastu, arvatakse tõstvat viljakust ning mõjub hästi menstruaalprobleemide korral. Kuukivi võib kanda julgelt ehtena. Kuukiviga peavad olema ettevaatlikud psüühiliselt tundlikud inimesed täiskuu ajal, pigem kuukivi täiskuu perioodil mitte kasutada.

Reuma valude korral: Malahhiit mõjub hästi reumaatiliste valude korral. Lihvitud malahhiiti võib asetada valulikule kohale ja seal seda mõnda aega hoida (10-20min). Võib korrata iga päev. Malahhiit on mürkroheline kivi ning lihvimata kujul ka mürgine - seega ettevaatust selle kivi kasutamisel ning mitte jätta väikestele lastele kättesaadavasse kohta.

Kivid elektromagnetilise stressi vastu: Mobiiltelefoni külge võib kleepida amasoniidi, aventuriini või musta turmaliini, need kivid neelavad endasse elektromagnetilisi laineid ning vähendavad nende negatiivset mõju inimesele.

Kristallid unetuse vastu. Magamistoa kiviks loetakse roosat kvartsi, see aitab ka unetuse korral. Roosat kvartsi võib asetada ümber voodi - üks päisesse, üks jalutsisse ja 2 mõlemale poole küljele. Kive peab aga iga päev puhastama.

Kivid, mis aitavad last koolikiusamise vastu. Pange lapsele kooli taskusse pisikese kotikesega kaasa tsitriin ja fluoriit. Tsitriin eemaldab hirmud ning annab rõõmu ja positiivsust, fluoriit kaitseb negatiivsuse eest ja annab enesekindlust.

Kivi häbelikkuse vastu. Rodokrosiit on kivi, mis aitab häbelikkuse ja närvilisuse vastu, aitab edendada positiivseid eluhoiakuid. Samuti lisab tsitriin enesekindlust ja rõõmsust.

Kivi stressi vastu. Roosa kvarts ja suitskvarts mõjuvad stressi leevendavalt.

Kivi külmetuse ja nohu vastu. Masseerige õrnalt fluoriidiga mõlemalt poolt nina ja võib ka otsaesist kergelt masseerida. Flouriiti peetakse kiviks, mis aitab viiruste ja külmetushaiguste vastu võidelda.

Kivid, mis aitavad reisipalaviku ja iivelduse vastu. Punane jaspis on rahustav kivi, mis võib aidata reisinärvi vastu, malahhiiti usutakse aitavat reisi ajal tabava iivelduse vastu. NB lihvimata malahhiit on toksiline! Peale malahhiidi kasutamist soovitatakse pesta käsi.


 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015