Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Lihtsad ravivõtted     Kristallehete kandmine     Kristallid ja lapsed     Kristallid ja loomad    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Kristallid ja lapsed 

Kristallid on armastusolendid, seetõttu sobivad nad väga hästi vastsündinutele ja lastele. Lapsed on enamasti vaimsetele võngetele ja vaimsele maailmale väga avatud, kuna nad ei ole veel reaalsuse "raamistikku" surutud. Kui te olete juba siia lehele sattunud, siis on kristallide sõnum teile kui lapsevanemale, et te säilitaksite oma lapse vaimse avatuse ning võimaluse tal mängida oma "nähtamatute mängukaaslastega" ja väga arendav ning lihtne tee selleks on kasutada kristalle. Olen oma tööpraktikas näinud, kui kergelt lapsed suhtlevad kristallidega, kuidas nad väga kergelt saavad kristallidelt sõnumeid ning kuidas nad tunnetavad oma käega ära selle, missugune kristall on nende jaoks õige.

PS! ära jäta alla 3-aastast last kristallidega mängides järelvalveta ja ära jäta kristalle tema käeulatusse! Kindel viis vältimaks nt lämbumisohtu on osta piisavalt suured kivid koju, kus on väikesed lapsed.

Missugused kristallid on lastele head?

Roosa kvarts - armastuse ja harmoonia kivi, mis laseb tingimatul armastusel voolata. Roosa kvartsiga võib "paitada" lapse aurat, asetada seda tema südamekeskusele või asetada lapse tuppa, et see saaks selles toas tekitada armastava õhustiku.

Labradoriit - väga ilus tumedat karva kivi, mis annab kergelt sinakat läiget, kui teatud nurga alt valguse käes vaadata. Lastele väga meeldib see müstiline särav kivi! Labradoriit hoiab meid ühenduses vaimse maailmaga, samal ajal aga laseb meil seda vaimsust ankurdada füüsilisse reaalsusesse. Füüsiliselt hoiab see kivi meid aktiivse ja motiveerituna.

Kuukivi - rahustab ja balansseerib. See kivi mõjub rahustavalt ja kui teil on väikesi kive, pange need lastetuppa näiteks mõne aluse peale.

Hematiit - võib samuti olla lastetoas, et maandada hüperaktiivseid lapsi. 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015