Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Lihtsad ravivõtted     Kristallehete kandmine     Kristallid ja lapsed     Kristallid ja loomad    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Kristallehete kandmine 

Kõige lihtsam viis kristallide imepärast energiat ära kasutada on kanda poolvääriskividest või vääriskividest ehteid. Väga mõjus on kanda tšakrakividega ehteid ja ripatseid, mis mõjutavad ja tasakaalustavad üheagselt inimese energiakeskusi ning säilitavad inimese energiataset. Kristallehte keti pikkus või kandmise asukoht määrab ära, missugune tšakra saab enim ehte poolt mõjutatud - näiteks kristallist kõrvarõngad aitavad tasakaalustada kaela, kurgu ja pea energiaid. Kui aga on tarvis teatud kehaosa spetsiifilise kiviga mõjutada, võib selle kivi näiteks nahale õrna teibiga kleepida või siis kanda kivi riiete taskus.
Kindlasti tasub tunnetada ka seda, kui pikalt te saate teatud kiviehet kanda. Osad kivid (obsidiaan, hematiit, malahhiit) on niivõrd mõjusad, et nende pikaajalise kandmisega peab olema ettevaatlik. Ka öeldakse, et kuukivi, mis muidu võib mõjuda küllalt mahedalt, ei peaks kandma täiskuu ajal, sest see mõjutab õrna ning tundliku psüühikaga inimesi.

NB! Kõiki kristallehteid nagu ka tavalisi kristalle peab regulaarselt puhastama, et vältida negatiivsete energiate kogunemist.


 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015