Kristallidest   |   Laste inglikaardid   |   Kristallidega tervendamine   |   Kristallipood

  Lihtsad ravivõtted     Kristallehete kandmine     Kristallid ja lapsed     Kristallid ja loomad    


Uudised 


Uudiskiri 
Liitu uudiskirjaga!
Kristallidega tervendamine 

Mis on Kristalliteraapia?
Kristalliteraapia on mõnus ja kergendav energiat andev seanss. Kristalliteraapia e. tervendamine kristallide abil on omamoodi vibratsiooniteraapia, kus kasutatakse kristallidele omaseid erinevaid võnkeid energeetiliste blokkide eemaldamiseks. Blokeeringud on inimese kehasse kogunenud terve elu jooksul ja võivad olla pärit ka eelmistest eludest. Need blokeeringud võivad inimese eluteel olla pidurdavateks teguriteks ja ei lase eluenergial vabalt voolata ning ilma takistusteta kulgeda. Ilmselt on see meile kõigile tuttav tunne, kui komistad pidevalt ühe ja sama katsumuse otsa ja ei mõista, miks sarnane negatiivne kogemus meid taas tabab. Energeetilised blokid võivad avalduda ka füüsiliste sümpomite ja seisundite näol. Sellistel juhtudel võib kristallidest olla väga palju kasu.
NB! Teraapiasse tulemiseks ei pea sul olema füüsilist vaevust - põhjuseks võib olla ka kerge väsimustunne, unetus, stress, tööpinged jne. või lihtsalt huvi kristalliteraapia vastu.

Kuidas toimub kristalliteraapia seanss?
Kristalliteraapias kasutatakse erinevaid poolvääriskive ja kristalle. Eri tüüpi ja omadustega kristallid paigutatakse  kehale või keha ümber selleks, et vabastada meid stressist, pingest, valust ja aidata meil lõdvestuda ning tõsta energiataset nii füüsilises kehas kui erinevates aura kihtides. Praegusel ajastul, kus meid ümbritsev maailm läbib suurt muutust, on kristallid meile appi saadetud justkui toetavateks teekaaslasteks, kes aitavad meie energiataset tõstes muutusi kergemalt ja teadlikumalt läbida ja uut energiat avatumalt vastu võtta. Kristalle on kasutatud tervendamiseks ja harmoniseerimiseks läbi ajaloo. Usutakse, et kristallid aitavad praegu maa peale tagasi tuua Atlantise ja Lemuuria kuldajastu energiaid.

Kuidas teraapiaseanss välja näeb?
Kristalliteraapia seanss koos lühikese konsultatsiooniga kestab ligi 1 tund. Kristalliteraapia ajal lamab klient mugavalt massaazhilaual ning terapeut paigutab kristallid vajalikele kohtadele kehal või keha ümber. Kristallid on inimese kehal ja/või ümber vastavalt vajadusele 20-40 minutit. Kristallide paigutamisel kasutab terapeut intuitsiooni või paigutab kristalle reeglite järgi chakratele või kasutab muid kristalliteraapilisi paigutusi (nt peavalu leevendamiseks, keha energia taastamiseks ja laadimiseks, maandamiseks jne). Kõik sõltub inimese individuaalsest vajadusest. Kristalliteraapiale lisab võimsust ka chakrate pendliga puhastamine ja korrastamine seansi ajal ning energiate korrastamine kristallsaua abil.
Kristalliteraapiat saab edukalt kombineerida teiste vaimsete praktikatega, näiteks Reikiga, Maagilise Maatriksiga jne.

Kuidas kristalliteraapia mõjub?
Kristalliteraapia tasakaalustab inimest kõikidel tasanditel - nii kehalisel, meelelisel kui ka vaimsel tasandil. Kristalliteraapia eemaldab õrnalt blokeeringud vastavalt inimese valmisolekule ning parandab tervist ja heaolutunnet. Kliendid kirjeldavad oma elamusi enamasti suure sisemise rahu saabumisega, tasakaalustatud olekuna, kergelt lendleva tundena. Mõned ei oskagi seda elamust kirjeldada, kuna tõesti  on asju, mida on kristalliteraapia puhul võimatu sõnadesse panna - need elamused tulevad enamasti väga sügavast sisemisest vaimsest rännakust, mis teraapia ajal tänu kristallidele aset leiab.

Kas kristalliteraapia mõju on võimalik mõõta?
Kristalliteraapia mõju on võimalik enne ja peale seanssi pendliga mõõta ning tulemused väljenduvad enamasti inimese energiataseme tõusuna ja keha energiate korrastumisena,  chakrate töö ühtlusumisena.
Eestis tegeleb AuraWiew nimeline ettevõte kristalliteraapia mõjude mõõtmisega aurapiltide näol enne ja peale seanssi ning tulemused on alati nähtavad inimese aurakehas, isegi kui inimene, kes ei ole vaimselt veel nii avanenud ja tundlik, ei tundnud seansi ajal suuri muutusi. Enamasti on aga mitte-tundmine erand kui reegel ja üldjuhul seanssi korrates avaneb ka kliendi tundlikkus ning ta suudab peagi kirjeldada erinevaid aistinguid ja emotsioone, mis seansi ajal aset leidsid.

Kui tihti võib kristalliteraapias käia?
Kristalliteraapia seansse võib korrata nii nagu inimese keha selleks valmis on. Ise ma soovitan siiski kahe seansi vahele jätta umbes 1 nädala, mille jooksul on kehal võimalik korrastuda ja puhastuda. Peale kristalliteraapiat soovitan juua ohtrasti puhast allikavett või mineraliseeritud vett ning hoiduda alkoholist, kohvist ning muudest meelemürkidest. Mitu korda aga on vaja seanssi korrata, sõltub taas inimesest. Osadele mõjub juba esimene seanss väga tugevalt, teistel aga läheb tarvis mitu seanssi - kõik sõltub ka inimese individuaalsusest ja avatuse astmest.

Kas kristalliteraapial on vanusepiirang?
Kristalliteraapia sobib kõigile olenemata vanusest. Kristallid töötavad inimese parimaks hüvanguks ning mõjutavad seansi ajal inimese organismi täpselt õigel määral. Kristalliteraapia sobib ka lastele, põhiline on, et lapsed oleksid nõus mõne aja rahulikult kas ema süles või lamades massaazhilaual olema. Lapsed on kristallidele väga vastuvõtlikud, kuna nende intuitsioon on veel ühiskonna poolt "kinni panemata". 
   
Kalender 
Jaanuar
ETKNRLP
 123456
78910111213
141516171819 20
21222324252627
28293031
00
00

Meile meeldib 
  Ingellik Reiki
  Tervendavad kaugseansid
  DoTerra eeterlikud õlid
  Valgustöö
  Võluvõru

© Kristalliteraapia 2015